Pixel kolekce

Pixel Batohy, brašny, penály a pouzdra s možností postavit si vlastní potisk z pixelů. Ideální pro stavbu geek a herních motivů, jako je Pac-Man, Minecraft, Space Invaders....

Pixel kolekce  Počet produktů: 272

Podkategorie

 • Pixel Batohy

  Kreativní pixelové batohy PIXIE CREW jsou lehké, všestranně použitelné a originální batohy, patřící především mezi školní a volnočasové. Přední část každého batohu je osazena silikonovou deskou s pixelovými body, na než lze patentovaným způsobem uchycení umístit barevné pixely, které vám umožní vytvořit vlastní vzhled batohu.

 • Pixel tašky

  Pixelové tašky přes rameno PIXIE CREW jsou všestranně využitelné a originální. Svou tašku si zde zde najdou ženy, muži i děti. Přední část je osazena silikonovou deskou s pixelovými body, na než lze patentovaným způsobem uchycení umístit barevné pixely, které vám umožní vytvořit vlastní vzhled tašky.

 • Pixel penály

  V této kategorii naleznete pixelové penály značky PIXIE CREW. Jedná se o kreativní pixelová školní pouzdra, kulatá pouzdra nebo klasické školní penály vhodné jak pro základní, tak i střední školy. Náš pixelový penál bude do školy ráda nosit každá mladá slečna či chlapec. Každý penál má silikonovou plochu, která slouží jako prostor, na který lze patentovaným způsobem uchycení umístit barevné pixely, které vám umožní vytvořit vlastní vzhled penálu.

 • Pixel peněženky

  Kreativní pixelové peněženky PIXIE CREW jsou originálním dívčím, chlapeckým, ale i dámským a pánským doplňkem. Jedná se o praktické peněženky, jejíž zadní a polovina přední části je osazena silikonovou deskou s pixelovými body, na kterou lze patentovaným způsobem uchycení umístit barevné pixely, které vám umožní vytvořit vlastní vzhled peněženky.

 • Pixel Náramky a přívěšky

  Nové pixelové náramky a přívěšky jsou originálním doplňkem pro každou slečnu nebo chlapce. Díky barevným pixelům a multipixelům si můžete vytvářet každý den nový design svého náramku. Součástí je 20ks barevných pixelů, 40ks písmenkových pixelů a 4ks multipixelů.

 • Pixel Zápisníky

  Pixelové diáře s obalem PIXIE CREW jsou praktické zápisníky, které uvítá nejen mladá slečna a chlapec, ale i řada dospělých. Originální diář je vyroben z nejkvalitnějšího silikonu. Tato silikonová plocha slouží jako prostor, na který lze patentovaným způsobem uchycení umístit barevné pixely, které vám umožní vytvořit vlastní vzhled diáře.

 • Pixel Termo hrnky

  Kreativní pixelové hrnky PIXIE CREW jsou vyrobené z nerezové oceli. Díky jejich silikonovému přebalu, na který lze patentovaným způsobem uchycení umístit barevné pixely, můžete design svých hrnků měnit každý den. Termo hrnky udrží váš nápoj teplý nebo naopak dobře vychlazený.

 • Hrací a edukativní panely

  Kreativní pixelové hrací desky PIXIE CREW jsou velice originální didaktické pomůcky pro děti. Jedná se o desky s pixelovými body, na které lze patentovaným způsobem uchycení umístit barevné pixely, které vám umožní vytvořit jakýkoli obrázek. Tyto desky jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího silikonu, rozvíjí kreativní myšlení a jemnou motoriku dětí.

 • Náhradní pixely

  Před odesláním zásilky vždy zkontrolujeme, zda velikost pixelů odpovídá objednanému batohu nebo penálu. Vždy tedy dostanete odpovídající pixely k vaší objednávce.

 • Výprodej
na stránku
Zobrazeno 1 – 36 z 272 položek
Zobrazeno 1 – 36 z 272 položek


Pixel kolekce

FILTR