O Geek Worldu

Geek oblečení

Jsme partička IT nadšenců a vědců. Známe nazpaměť všechny SCI-FI filmy, máme přečtenou každou fantasy knížku, a hrajeme ty nejkultovnější hry. Milujeme astrofyziku a další vědy. Umíme pracovat v linuxu a hrdě to přiznáváme.
Na GeekWorldu si můžeš vybrat IT trička, které řeknou, kdo doopravdy jsi a za které se nebudeš stydět. Tvoje šedá kancelář ve sklepě bude místem obdivu a po tvém novém tričku budou holky házet pohledem ;-)
 
Trička jsou potištěna sítotiskem. Sítotisková technologie je nejtrvanlivější a nejkvalitnější volbou v potisku textilních materiálů. Výhodou je naprostá barevná stálost, trvanlivost potisku a současně ti můžeme nabídnout příznivou cenu. Touto technologií je potištěna téměř většina značkového textilu.

Většinu triček máme skladem. Na dobírku ti tričko odešleme do dvou pracovních dnů. Při platbě na bankovní účet je tričko odesláno opět do dvou pracovních dnů od obdržení platby. Pokud tričko není na skladě, budeš informován na email a tričko obdržíš ve většině případů do 10 dnů.

Nové a dobré návrhy triček vítáme, a pokud nám je zašleš ve formátu *.CDR nebo *.AI můžeme se dohodnout i na autorské odměně.

Jsme tu pro Vás od roku 2009

Nejsme divní, jsme IT!