O Geek Worldu

Geek oblečení

Jsme skupina IT nadšenců a vědců, kteří žijí pro SCI-FI filmy, pohlceni každou fantasy knihou a ponořeni do nejkultovnějších her. Milujeme astrofyziku a všechny ostatní vědní obory. Linux není pro nás cizí, ba právě naopak, jsme na něj hrdí.

Na GeekWorldu najdete trička, která vám pomohou vyjádřit, kdo jste, aniž byste se museli stydět. Vaše šedá kancelář ve sklepě se stane místem obdivu a vaše nové tričko budou holky obdivovat.

Naše trička jsou potištěna sítotiskem, což je nejtrvanlivější a nejkvalitnější metoda potisku textilních materiálů. Barevná stálost, trvanlivost potisku a příznivá cena jsou naší vizitkou. Téměř veškerý značkový textil je potištěn touto technologií.

Většinu našich triček máme skladem a odeíláme do dvou pracovních dnů. V případě nedostupnosti trička na skladě vás budeme informovat e-mailem a ve většině případů vám ho doručíme do 10 dnů.

Rádi přivítáme nové a skvělé návrhy triček. Pokud nám je zašlete ve formátu *.CDR nebo *.AI, můžeme se domluvit na autorském honoráři.

Jsme tu pro vás od roku 2009.

Nejsme divní, jsme IT!