Geek blog

Vánoce 2018 - Výměna velikostí

Spousta rozumných lidi nakupuje vánoční dárky v průběhu celého roku nebo alespoň s větším předstihem. Pak nastává otázka co s velikostí trička, košile, bundy co nesedí. Jak vyměnit zboží, když už je to více jak 14 dní co udává zákon?
Více...Nová kolekce triček Vánoce 2018

Připravili jsme pro Vás novou kolekci triček. Tentokrát jsem se zaměřili na naše nejoblíbenější SCI-FI. A tak nově na eshopu najdete fan trička Vetřelců, Predátora, Blade Runnera a Jurského parku
Více...Navýšení cen dopravného u GEIS

Právě nám GEIS oznámil zvýšení cen dopravného o 25% od 1. října. To je tedy pořádné navýšení. Bohužel i my budeme muset zvýšit cenu dopravy GEISem od 01.10.2018 Chtělo by to Planet Express
Více...Reflexní bezpečnostní oblečení

Ať se to nezdá, občas tiskneme motivy i pro hasiče, potápěče... a proto jsem nově na eshop přidali i nabídku nepotištěného reflexního textilu.
Více...17.07.-31.07. Dovolená

I geekové potřebují dovolenou. Od 17.07.-31.07. jsme na dovolené. Všechny objednávky budou následně odeslány 1. srpna. Děkujeme za pochopení
Více...Gamer Tričko a Batůžek - Yes I am a GEEK

Dlouho nám v nabídce chybělo tričko, které by jasně a na přímo řeklo: ANO jsem geek! Nově zařazujeme Gamer Tričko a Batůžek - Yes I am a GEEK s variací na Super Mario Bros.
Více...Opět přidány platby kartou a paypalem

Ústavní soud 15. prosince zrušil několik paragrafů zákona o evidenci tržeb. Ke konci února 2018 již není potřeba evidovat přes EET platby kartou, paypalem, BTC nebo jiné alternativní bezhotovostní způsoby.
Více...Nové pruhované trička

Naskladnili jsme nové levnější pruhované trička české výroby a nové vojenské trička s kamufláží. Skladová dostupnost se obvykle pohybuje kolem 100 kusů od každé velikosti.
Více...Steampunk doplňky

Nově jsme do našeho eshopu zařadili Steampunk módní doplňky a Steampunk náhrdelníky. Naskladnění nových produktů bude probíhat až do konce roku.
Více...Schrödingerova kočka

Právě naskladněno dlouho očekávané tričko Schrödingerova kočka. Nad tímhle tričkem jsme přemýšleli 7 let a vzniklo neuvěřitelné množství variant. Jsme rádi, že ho konečně máme.
Více...