Tento rok začal v duchu velkých změn pro celý svět a dotklo se to i GeekWorldu. Po 10 letech ukončujeme spolupráci s výrobcem textilu Sol's. Výrobce triček Sol's byl vždy jeden z nejkvalitnějších a za  rozumnou cenu. Na tyto tričky jsme tiskli takřka vše a nikdy nebyl problém.

Začátkem roku se však u tohoto výrobce něco změnilo a kvalita textilu již nedosahovala předchozího standardu. Na trička se následně i špatně tisklo a dopadlo to tak, že potisky z tohoto roku jsme nezařadili do prodeje a potisk jsme znovu opakovali na trička Fruit of the Loom - Super premium s gramáží 205g/m. Abychom úplně nekřivdili výrobci Sol's, trička Sol's jsou stále dobrá, dá se na ně obtížně tisknout a věřím, že zůstanou v nabídce spousty jiných eshopů, ale naši kvalitu a standardy již nesplňují.

V eshopu nyní najdete kvalitní trička Sol's Imperial z roku 2018 a super kvalitní trička Fruit of the Loom - Super premium z tohoto roku. Nepotištěná trička Fruit of the Loom - Super premium stojí téměř dvojnásobek co trička od Sol's, přesto současnou cenu potištěných triček zachováváme.