Geek Blog

15 let na trhu

Před 15 lety jsme založili náš eshop. Na začátku si klienti mohli vybírat pouze z 12 vzorů triček. Dneska na eshopu najdete okolo 10000 produktů.
Více...Veselé Vánoce a Šťastný Nový Rok!

Pravý geekové a milovníci triček,přejeme vám kouzelné svátky plné radosti, odpočinku a samozřejmě skvělých geek triček, která září stejně jako vánoční hvězdy. Ať vás nový rok přivítá s otevřenými náručemi plnými nových dobrodružství, úžasných objevů a nezapomenutelných zážitků. Děkujeme, že jste s námi, a těšíme se na další rok plný barev, vtipů a originálních designů, které rozzáří váš šatník.
Více...Ukončení spolupráce s českou poštou

Po restrukturalizaci české pošty 1. července 2023 došlo ke změně naší podací pošty na poštu partner, která neobsluhuje smluvní klienty české pošty.
Více...Změna platební brány

Naše důvěra v GoPay rok od roku klesala a stále více jsme byli nespokojeni s jejich službami a přístupem. Nyní jsme ukončili spolupráci s GoPay a přešli k platební Bráně Pays.cz.
Více...Fungování eshopu - Coronavirus

Co dnes tvrdí vláda, druhý den neplatí nebo je jinak...Aktuální informace ke dni 16.03.2020 Eshop je stále funkční. Osobní odběry rušíme. Vzhledem k omezení České pošty, zásilky poštou odesíláme jen v úterý a v pátek.
Více...Změna výroce textilu geek triček

Tento rok začal v duchu velkých změn pro celý svět a dotklo se to i GeekWorldu. Po 10 letech ukončujeme spolupráci s výrobcem textilu Sol's a dodavatelem barev pro potisk.
Více...Jsme tu pro Vás již 10 let

Před 10 lety jsme založili náš eshop. Na začátku si klienti mohli vybírat pouze z 12 vzorů triček. Dneska na eshopu najdete okolo 3000 produktů.
Více...Spodní prádlo

Dlouho jsme na eshop sháněli dobré kousky spodního prádla, pyžam a nočních košili na potisk. Nyní na eshopu najdete vice jak 900 nových produktu spodního prádla.
Více...Zdražení dopravy české pošty

Česká pošta ohlásila změnu modelu počítání ceny poštovného. Nyní cena poštovného nebere v úvahu váhu zásilky, ale její velikost.
Více...Vánoce 2018 - Výměna velikostí

Spousta rozumných lidi nakupuje vánoční dárky v průběhu celého roku nebo alespoň s větším předstihem. Pak nastává otázka co s velikostí trička, košile, bundy co nesedí. Jak vyměnit zboží, když už je to více jak 14 dní co udává zákon?
Více...

Kategorie