Geek Blog

Fungování eshopu - Coronavirus

Co dnes tvrdí vláda, druhý den neplatí nebo je jinak...Aktuální informace ke dni 16.03.2020 Eshop je stále funkční. Osobní odběry rušíme. Vzhledem k omezení České pošty, zásilky poštou odesíláme jen v úterý a v pátek.
Více...Změna výroce textilu geek triček

Tento rok začal v duchu velkých změn pro celý svět a dotklo se to i GeekWorldu. Po 10 letech ukončujeme spolupráci s výrobcem textilu Sol's a dodavatelem barev pro potisk.
Více...Jsme tu pro Vás již 10 let

Před 10 lety jsme založili náš eshop. Na začátku si klienti mohli vybírat pouze z 12 vzorů triček. Dneska na eshopu najdete okolo 3000 produktů.
Více...Spodní prádlo

Dlouho jsme na eshop sháněli dobré kousky spodního prádla, pyžam a nočních košili na potisk. Nyní na eshopu najdete vice jak 900 nových produktu spodního prádla.
Více...Zdražení dopravy české pošty

Česká pošta ohlásila změnu modelu počítání ceny poštovného. Nyní cena poštovného nebere v úvahu váhu zásilky, ale její velikost.
Více...Vánoce 2018 - Výměna velikostí

Spousta rozumných lidi nakupuje vánoční dárky v průběhu celého roku nebo alespoň s větším předstihem. Pak nastává otázka co s velikostí trička, košile, bundy co nesedí. Jak vyměnit zboží, když už je to více jak 14 dní co udává zákon?
Více...Nová kolekce triček Vánoce 2018

Připravili jsme pro Vás novou kolekci triček. Tentokrát jsem se zaměřili na naše nejoblíbenější SCI-FI. A tak nově na eshopu najdete fan trička Vetřelců, Predátora, Blade Runnera a Jurského parku
Více...Navýšení cen dopravného u GEIS

Právě nám GEIS oznámil zvýšení cen dopravného o 25% od 1. října. To je tedy pořádné navýšení. Bohužel i my budeme muset zvýšit cenu dopravy GEISem od 01.10.2018 Chtělo by to Planet Express
Více...Reflexní bezpečnostní oblečení

Ať se to nezdá, občas tiskneme motivy i pro hasiče, potápěče... a proto jsem nově na eshop přidali i nabídku nepotištěného reflexního textilu.
Více...17.07.-31.07. Dovolená

I geekové potřebují dovolenou. Od 17.07.-31.07. jsme na dovolené. Všechny objednávky budou následně odeslány 1. srpna. Děkujeme za pochopení
Více...

Kategorie